Zaterdag 23 juni is het clubtoernooi in de dojo van Dijkmansport.

 Hieronder de tijden van het clubtoernooi 23 juni, wanneer iedereen wordt verwacht. Neem je familie en vrienden mee!

Adres:

Dojo Dijkmansport

Melisseweg 83

9731 BM Groningen

Blokindeling

  • Blok 1: 13.30 uur 13.45 uur | verwachte eindtijd 15.00 uur
  • Blok 2: 15.00 uur 15.15 uur | verwachte eindtijd 16.30 uur
  • Blok 3: 16.30 uur 16.45 uur | verwachte eindtijd 17.45 uur

Indeling Dijkmansport Clubtoernooi 23 juni 2018

Blok Naam Achternaam
Blok 1 Mila Van Dijken
Blok 1 Joyce Eleveld
Blok 1 Krijn Tolboom
Blok 1 Elbrich van Jaarsveld
Blok 1 Sanne Nieuwold Nieuwold
Blok 1 Bastiaan Bekkering
Blok 1 ellemijn DE VRIES
Blok 1 Nick De Bruin
Blok 1 Aike Medendorp
Blok 1 Naomi De Bruin
Blok 1 Sander Woldringh
Blok 1 Ids Rein van der Kooi
Blok 1 Samuel Willemsen
Blok 1 Rianne Wolken
Blok 1 Wout Bakker
Blok 1 Joran Kamps
Blok 1 Thijmen Veenstra
Blok 1 Matthijs Helmholt
Blok 1 Sven Steenhuizen
Blok 1 Mike Ensink
Blok 1 Nolan Nijborg
Blok 1 Roan Sijtsma
Blok 1 Olivier Kroon
Blok 1 Alexander Keet
Blok 1 Tobias Belgraver
Blok 1 Lois Adamus
Blok 1 Luna Tillema
Blok 1 Merel Meeldijk
Blok 1 Ilse Bakker
Blok 2 Tijn Schilperoort
Blok 2 Levi Stel
Blok 2 Inge de Winter
Blok 2 Brianna Leona van Nijen
Blok 2 Yelmer Zuiderveld
Blok 2 Joah Ceelen
Blok 2 Ruby Kempa
Blok 2 Hanna Brouwer
Blok 2 Giel Koops
Blok 2 Liza Feenstra
Blok 2 Kyvani Veldman
Blok 2 Sem Van Dijken
Blok 2 Lucas Wessels
Blok 2 Luuk Witteveen
Blok 2 Gijs Zanting
Blok 2 Bram Van der luit
Blok 2 Tijn Herben
Blok 2 Elias Klinkert
Blok 2 Fedde Jense van der Kooi
Blok 2 Sophie Bult
Blok 2 David Diekman
Blok 2 Alicia Vinkes
Blok 2 anja hoff
Blok 2 Isabel Eleveld
Blok 2 Olivier Zuhorn
Blok 2 Rev Nijborg
Blok 2 Didi De Haan
Blok 2 Joke Van Delden
Blok 2 Bram Van der klooster
Blok 2 Pieter Brands
Blok 3 maarten drenth
Blok 3 Marcel Straatman
Blok 3 Hendrik Brands
Blok 3 Kees Vogelvanger
Blok 3 Joost Pauw
Blok 3 Jiahao Raangs
Blok 3 Ruben Braams
Blok 3 Felicia Stegeman
Blok 3 Jur van der Weerd
Blok 3 Elias Adamus
Blok 3 Alexander Bongenaar
Blok 3 Skip Rijke
Blok 3 Wouter Verschoor
Blok 3 Sophie Ensink
Blok 3 Bram Zuiderveld
Blok 3 Lieneke Tepper-Matthijssen
Blok 3 Niam Berends
Blok 3 Xafi Tweeboom
Blok 3 Christian Moerman
Blok 3 Ivo Luis
Blok 3 Thijs Wolken
Blok 3 Nette Eleveld
Blok 3 Max Zuhorn

Bij het maken van de indeling kijken wij naar het gewicht, de leeftijd en de band/slip.

Dit proberen we zo dicht mogelijk bij elkaar in te delen, zodat de judoka’s in zo eerlijk mogelijke groep deel kunnen nemen.

Vragen over de indeling?

Voor vragen over de indeling kun je terecht bij Bas (bas@dijkmansport.com)

Alvast heel veel succes komende zaterdag!

 

Team Dijkmansport

 

“Dijkmansport voor een leven lang sporten”

Openingstijden

Maandag 8.00 – 21.30 uur
Dinsdag 8.00 – 21.30 uur
Woensdag 8.00 – 21.30 uur
Donderdag 8.00 – 21.30 uur
Vrijdag 8.00 – 21.00 uur
Zaterdag 8.30 – 16.00 uur
Zondag 9.00 – 14.00 uur