Beste judoka’s,

Zaterdag 25 november is het Dijkmansport Clubtoernooi in de dojo van Dijkmansport in Groningen.  Hieronder vinden jullie de tijden, wanneer jullie verwacht worden.

Adres:

Dojo Dijkmansport

Melisseweg 83

9731 BM Groningen

Blokindeling

  • Blok 1: 13.30 uur 13.45 uur | verwachte eindtijd 15:00 uur
  • Blok 2: 14.45 uur 15.00 uur | verwachte eindtijd 16:15 uur
  • Blok 3: 16.00 uur 16.15 uur | verwachte eindtijd 17:30 uur

Indeling Dijkmansport Clubtoernooi 25 november 2017

Blok Poule Mat
Naam
achternaam Vereniging
Blok 1 1 1 Nadifa Abdi Tahlil Dijkmansport Leek
Blok 1 1 1 Julia Rensink Dijkmansport Sportcentrum
Blok 1 1 1 Malay Sharma Dijkmansport Groningen Zuid
Blok 1 1 1 Yelmer Zuiderveld Dijkmansport Leek
Blok 1 9 1 Britt Cock Dijkmansport Helpman
Blok 1 9 1 Ewan Pater Bushido Winsum
Blok 1 9 1 Daan Vollebregt judo Zuidlaren
Blok 1 9 1 Bram Zuiderveld Dijkmansport Leek
Blok 1 17 1 Melissa Kardijk Judo Bakker
Blok 1 17 1 Amber Kardijk Judo Bakker
Blok 1 17 1 Storm Okken
Bushido Winsum
Blok 1 17 1 Davina Terpstra Dijkmansport Sportcentrum
Blok 1 2 2 Najma Abdi Tahlil Dijkmansport Leek
Blok 1 2 2 Melle Hoogschagen Dijkmansport Vinkhuizen
Blok 1 2 2 Steven Klasens Dijkmansport Leek
Blok 1 2 2 Tom Kuiper Dijkmansport Sportcentrum
Blok 1 6 2 Isabel Eleveld Dijkmansport Harkstede
Blok 1 6 2 Boris Nederveen Dijkmansport Sportcentrum
Blok 1 6 2 Menno Rozenveld Dijkmansport Peize
Blok 1 6 2 Jur van der Weerd Dijkmansport Schilderswijk
Blok 1 5 3 Stijn Huizeling Dijkmansport Leek
Blok 1 5 3 Deon Molenaar Bushido Winsum
Blok 1 5 3 Brianna Leona van Nijen Dijkmansport Leek
Blok 1 5 3 Alicia Vinkes Dijkmansport Helpman
Blok 1 7 3 Sophie Ensink Dijkmansport Schilderswijk
Blok 1 7 3 Noëlle Goossensen Dijkmansport Leek
Blok 1 7 3 Elias Klinkert Sakura Eelderwolde
Blok 1 7 3 Lars Ritzema Bushido Winsum
Blok 1 7 3 Wouter Verschoor Bushido Winsum
Blok 2 13 1 Roos de Boer Dijkmansport Sportcentrum
Blok 2 13 1 Nova Eldering Dijkmansport Schilderswijk
Blok 2 13 1 Raul Kelly Dijkmansport Sportcentrum
Blok 2 13 1 Ivo Luis Dijkmansport Sportcentrum
Blok 2 13 1 Sjoerd Slof Dijkmansport Sportcentrum
Blok 2 15 1 Wasim Ait Ouarab Fight Game Academy
Blok 2 15 1 Boas Bakker judo Zuidlaren
Blok 2 15 1 Arend Germs Dijkmansport Groningen Zuid
Blok 2 15 1 Finn Lowes Yuseigachi Norg
Blok 2 23 1 Oscar Bies Dijkmansport Peize
Blok 2 23 1 Nick de Bruin Yuseigachi Norg
Blok 2 23 1 Joost Geertsma Bushido Middelstum
Blok 2 23 1 Rob Van den berg Dijkmansport Harkstede
Blok 2 23 1 Elbrich van Jaarsveld Dijkmansport Sportcentrum
Blok 2 14 2 Tobias Belgraver Sakura Eelderwolde
Blok 2 14 2 Dalvano Daal Dijkmansport
Blok 2 14 2 Quentin Elema Judo Zuidlaren
Blok 2 14 2 Quinten Holtrop Bushido Winsum
Blok 2 14 2 Jesse Schoonhoven Sakura Eelderwolde
Blok 2 18 2 Nasim Ai Oouarab Fight Game Academy
Blok 2 18 2 Bastiaan Bekkering Dijkmansport Schilderswijk
Blok 2 18 2 Jasper Schuthof Sakura Eelderwolde
Blok 2 18 2 Noa Van Dijk Dijkmansport Ten Boer
Blok 2 24 2 Naomi de Bruin Yuseigachi Norg
Blok 2 24 2 Daan Pater Dijkmansport Vinkhuizen
Blok 2 24 2 Olaf Waas van Dijkmansport Delfzijl
Blok 2 10 3 Finn Bruggeman Dijkmansport Vinkhuizen
Blok 2 10 3 Victoria Calister Dijkmansport Sportcentrum
Blok 2 10 3 Nadia Tuyn Dijkmansport Sportcentrum
Blok 2 10 3 Sander Woldringh Sakura Eelderwolde
Blok 2 20 3 Roos Aalmoes Dijkmansport Leek
Blok 2 20 3 Julian Dekker Dijkmansport Sportcentrum
Blok 2 20 3 Ingmar Mellema Fight Game Academy
Blok 2 20 3 Tim Walstra Fight Game Academy
Blok 2 25 3 Thijs Heemstra Sakura Eelderwolde
Blok 2 25 3 Karlijn Stapensea Sakura Eelderwolde
Blok 2 25 3 Sari ten Brink Judo Zuidlaren
Blok 3 4 1 Thijs Attema Sakura Eelderwolde
Blok 3 4 1 Thijs Haan Dijkmansport Sportcentrum
Blok 3 4 1 Jiahao Raangs Dijkmansport Sportcentrum
Blok 3 4 1 Arthur van der Meer Sakura Eelde
Blok 3 8 1 Ole Beukenkamp Dijkmansport Helpman
Blok 3 8 1 Tao Chi Dijkmansport Sportcentrum
Blok 3 8 1 Thijs de Boer Dijkmansport Sportcentrum
Blok 3 8 1 Mike Ensink Dijkmansport Schilderswijk
Blok 3 8 1 Rienk Ruwiel Sakura Eelderwolde
Blok 3 19 1 Joyce Eleveld Dijkmansport Sportcentrum
Blok 3
19 1 Tristhan
Mertopawiro
Dijkmansport Sportcentrum
Blok 3 19 1 Liam Tuil Bushido Winsum
Blok 3 19 1 Dimitri Tuyn Dijkmansport Sportcentrum
Blok 3 19 1 Milan Van der ploeg Dijkmansport Sportcentrum
Blok 3 3 2 David Diekman Dijkmansport Schilderswijk
Blok 3 3 2 Ingmar Smits Dijkmansport Helpman
Blok 3 3 2 Mike van Bruggen Dijkmansport Vinkhuizen
Blok 3 3 2 Olivier Zuhorn Dijkmansport Reitdiep
Blok 3 12 2 Kai Gout Dijkmansport Ten Boer
Blok 3 12 2 Niels Rump Sakura Eelderwolde
Blok 3 12 2 Somnath Sharma Dijkmansport Sportcentrum
Blok 3 12 2 Samuel Willems Sakura Eelderwolde
Blok 3 21 2 Shiinii Aerts Dijkmansport Sportcentrum
Blok 3 21 2 Alexander Bolman Dijkmansport Sportcentrum
Blok 3 21 2 Tim Koops Dijkmansport Gieten
Blok 3 21 2 Ewout Rodenboog Dijkmansport Ten Boer
Blok 3 21 2 Mila van Dijken Dijkmansport Delfzijl
Blok 3 21 2 Ryan Wolf Dijkmasport Reitdiep
Blok 3 11 3 Guido Geertsma Bushido Middelstum
Blok 3 11 3 Victor Huizing Fight Game Academy
Blok 3 11 3 Arnold Poll Bushido Winsum
Blok 3 11 3 Benjamin Stammers Sakura Eelderwolde
Blok 3 11 3 Ids Rein
van der Kooi
Dijkmansport Sportcentrum
Blok 3 16 3 Jelmer Attema Sakura Eelderwolde
Blok 3 16 3 Ilse Bakker Dijkmansport Leek
Blok 3 16 3 Noemi Postmus Fight Game Academy
Blok 3 16 3 Thijmen Veenstra Dijkmansport Leek
Blok 3 16 3 Kris Wierenga Dijkmansport Haren
Blok 3 22 3 Isa Boersma Dijkmansport Sportcentrum
Blok 3 22 3 ellemijn de vries Dijkmansport Delfzijl
Blok 3 22 3 Sanne Nieuwold Dijkmansport Sportcentrum
Blok 3 22 3 Meike Renes Yuseigachi Norg

 

Heel veel succes!

 

Team Dijkmansport

“Dijkmansport voor een leven lang sporten”

Openingstijden

Maandag 8.00 – 21.30 uur
Dinsdag 8.00 – 21.30 uur
Woensdag 8.00 – 21.30 uur
Donderdag 8.00 – 21.30 uur
Vrijdag 8.00 – 21.00 uur
Zaterdag 8.30 – 16.00 uur
Zondag 9.00 – 14.00 uur