Beste judoka’s,

Zaterdag 27 januari is het Dijkmansport Clubtoernooi in de dojo van Dijkmansport.  Hieronder vinden jullie de tijden, wanneer jullie verwacht worden.

Adres:

Dojo Dijkmansport

Melisseweg 83

9731 BM Groningen

Blokindeling

  • Blok 1: 13.30 uur 14.45 uur | verwachte eindtijd 14:45 uur
  • Blok 2: 14.45 uur 15.45 uur | verwachte eindtijd 16:00 uur
  • Blok 3: 15.45 uur 16.00 uur | verwachte eindtijd 17:00 uur

Indeling Dijkmansport Clubtoernooi 27 januari 2018

Blok

Naam

Achternaam

Blok 1 Forozan Latif
Blok 1 Julia Rensink
Blok 1 Roos Corpeleijn
Blok 1 Sven Molanus
Blok 1 Elbrich Van Jaarsveld
Blok 1 ellemijn de vries
Blok 1 Isa Boersma
Blok 1 Josine Rijnen
Blok 1 Ryan Wolf
Blok 1 Felicia Stegeman
Blok 1 Joppe Corpeleijn
Blok 1 Jur Van der Weerd
Blok 1 Mees Henstra
Blok 1 Michael Dijkstra
Blok 1 Boas Bakker
Blok 1 sadaf Latif
Blok 1 Tobias Belgraver
Blok 1 Julian Vennema
Blok 1 Leon-Matthijs Klaassens
Blok 1 Marijn Timmer
Blok 1 Mathijs Eling
Blok 1 Bram Van der Klooster
Blok 1 Liv Zwart
Blok 1 Mats Spruit
Blok 1 Thijmen Veenstra
Blok 1 Thomas Chan
Blok 1 Wesley Douwes
Blok 2 Ivar Kleijwegt
Blok 2 Kees Vogelvanger
Blok 2 Sem van Dijken
Blok 2 Thijs Attema
Blok 2 Hendrik Willemsen
Blok 2 Ids Rein van der Kooi
Blok 2 Jelmer Attema
Blok 2 Lowen Ebeties
Blok 2 Veerle de Vries
Blok 2 Elias Klinkert
Blok 2 Sofie Hulhof
Blok 2 Thijs Haan
Blok 2 Victor Korendijk
Blok 2 Jesse Kocsis
Blok 2 Jiahao Raangs
Blok 2 Lotte Medema
Blok 2 Merit Faber
Blok 2 Stijn Huizeling
Blok 2 Giorgi Baindurashvili
Blok 2 Hendrik Stegeman
Blok 2 Len Hulhof
Blok 2 Tristan Rietsma
Blok 2 Emma Flonk
Blok 2 Noa Nijkamp
Blok 2 Roos Aalmoes
Blok 2 Sven Steenhuizen
Blok 3 Maarten Drenth
Blok 3 Melle Hoogschagen
Blok 3 Souffian Yahiaoui
Blok 3 Steven Klasens
Blok 3 Alexander Bolman
Blok 3 Elmar Reiding
Blok 3 Mila Van Dijken
Blok 3 Tim Koops
Blok 3 Elias Adamus
Blok 3 Maksim Yakovlev
Blok 3 Menno Rozenveld
Blok 3 Victoria Calister
Blok 3 Ilse Bakker
Blok 3 Lois Adamus Adamus
Blok 3 Nova Eldering
Blok 3 Roos de Boer
Blok 3 Aron Noordhoff
Blok 3 Kai Gout
Blok 3 Mees Grijpstra
Blok 3 Rianne Wolken
Blok 3 Wouter Mensinga
Blok 3 Lars Bruggers
Blok 3 Rodin Jager
Blok 3 Tom Bruins
Blok 3 Zoey Dijkstra

Bij het maken van de indeling kijken wij naar het gewicht, de leeftijd en de band/slip.

Dit proberen we zo dicht mogelijk bij elkaar in te delen, zodat de judoka’s in zo eerlijk mogelijke groepen deel kunnen nemen.

Vragen over de indeling?

Voor vragen over de indeling kun je terecht bij Bas (bashelwerda@hotmail.com)

Alvast heel veel succes komende zaterdag!

Team Dijkmansport

 

Openingstijden

Maandag 8.00 – 21.30 uur
Dinsdag 8.00 – 21.30 uur
Woensdag 8.00 – 21.30 uur
Donderdag 8.00 – 21.30 uur
Vrijdag 8.00 – 21.00 uur
Zaterdag 8.30 – 16.00 uur
Zondag 9.00 – 14.00 uur