Zondag 22 april is het Clubtoernooi in de dojo van Dijkmansport.

 Hieronder de tijden, wanneer iedereen wordt verwacht. Neem familie en vrienden mee

Adres:

Dojo Dijkmansport

Melisseweg 83

9731 BM Groningen

Blokindeling

  • Blok 1: 10.00 uur 10.15 uur | verwachte eindtijd 11.00 uur
  • Blok 2: 11.00 uur 11.15 uur | verwachte eindtijd 12.00 uur
  • Blok 3: 12.45 uur 13.00 uur | verwachte eindtijd 14.00 uur

Indeling Dijkmansport Clubtoernooi 22 april 2018

Blok
Naam
Achternaam
Blok 1 Sven Molanus
Blok 1 Sem Van Dijken
Blok 1 Melle Hoogschagen
Blok 1 Thomas Lipsic
Blok 1 Brianna Leona Van Nijen
Blok 1 Dimitri Tuijn
Blok 1 Joyce Eleveld
Blok 1 Elbrich van Jaarsveld
Blok 1 Felix Spangenberg
Blok 1 Thijs Haan
Blok 1 Orion Grotenhuis
Blok 1 Lola Hulshof
Blok 1 Isabel Eleveld
Blok 1 David Harding
Blok 1 Mats Spruit
Blok 1 Emma Harding
Blok 1 Hendrik Koolman
Blok 1 Sven Steenhuizen
Blok 1 Sanne Nieuwold
Blok 1 Mila Van Dijken
Blok 1 Emma Flonk
Blok 1 Ellemijn de Vries
Blok 2 Alicia Vinkes
Blok 2 Ismael Koubaa
Blok 2 Jiahao Raangs
Blok 2 Skip Rijke
Blok 2 Hilda Flonk
Blok 2 Elias Klinkert
Blok 2 Bo Van Zwieten
Blok 2 Florian Van der Haar
Blok 2 Nadia Tuijn
Blok 2 Finn Bruggeman
Blok 2 Nolan Nijborg
Blok 2 Tim Sluiman
Blok 2 leon Elting
Blok 2 Zoey Dijkstra
Blok 2 Fay Tepper
Blok 2 Niam Berends
Blok 2 ayse Cavus
Blok 2 Michael Dijkstra
Blok 2 Imrane Koubaa
Blok 2 Britt Cock
Blok 2 Max Spangenberg
Blok 3 Just Leistra
Blok 3 Liza Feenstra
Blok 3 Veerle de Vries
Blok 3 Eyoub El baroudi
Blok 3 pieter brands
Blok 3 Mirle Westerhuis
Blok 3 Menno Rozenveld
Blok 3 Elias Adamus
Blok 3 Floris Geijsen
Blok 3 Loek Geijsen
Blok 3 liesbeth westerhoff
Blok 3 Giel Koops
Blok 3 Bjorn Lacevic
Blok 3 Timothé Weening
Blok 3 Oskar Rodenhuis
Blok 3 Fedde Jense van der Kooi
Blok 3 Ruby Kempa
Blok 3 Merit Faber
Blok 3 Ruben Claus
Blok 3 ids Rein van der Kooi
Blok 3 Sander Woldringh
Blok 3 Akke Bakker
Blok 3 Lois Adamus

 

Bij het maken van de indeling kijken wij naar het gewicht, de leeftijd en de band/slip.

Dit proberen we zo dicht mogelijk bij elkaar in te delen, zodat de judoka’s in zo eerlijk mogelijke groepen deel kunnen nemen.

Vragen over de indeling?

Voor vragen over de indeling kun je terecht bij Bas (bas@dijkmansport.com)

Alvast heel veel succes komende zondag!

Team Dijkmansport

Openingstijden

Maandag 8.00 – 21.30 uur
Dinsdag 8.00 – 21.30 uur
Woensdag 8.00 – 21.30 uur
Donderdag 8.00 – 21.30 uur
Vrijdag 8.00 – 21.00 uur
Zaterdag 8.30 – 16.00 uur
Zondag 9.00 – 14.00 uur