Lesrooster

Lestijden Jeugd Judo

Plaats Dag Tijdstip Leeftijd Adres Trainer Opmerking
Groningen Vinkhuizen Maandag 15:45 uur - 16:30 uur 4 t/m 6 jaar Siersteenlaan 480 Martijn Dijkman
Groningen Vinkhuizen Maandag 16:30 uur - 17:30 uur 7 t/m 9 Siersteenlaan 480 Martijn Dijkman
Groningen Vinkhuizen Maandag 17:30 uur - 18:30 uur 9 jaar en ouder Siersteenlaan 480 Martijn Dijkman Groep mat opruimen
Groningen Helpman Maandag 16:00 uur - 16:45 uur 4 t/m 6 jaar Gymzaal Chopinlaan 2a Groningen Marcus Panman
Groningen Helpman Maandag 16:45 uur - 17:30 uur 7 t/m 9 jaar Gymzaal Chopinlaan 2a Groningen Marcus Panman
Groningen Helpman Maandag 17:30 uur - 18:30 uur 9 jaar en ouder Gymzaal Chopinlaan 2a Groningen Marcus Panman
Sportcentrum Maandag 15:30 uur - 16:15 uur 5 t/m 8 Melissweg 83 Joost van Dorsten
Sportcentrum Maandag 16:15 uur - 17:15 uur 8 t/m 12 Melisseweg 83 Joost van Dorsten
Sportcentrum Maandag 17:15 uur - 18:30 uur Groene band en hoger Melisseweg 83 Joost van Dorsten
Ten Boer Dinsdag 16:15 uur - 17:00 uur 4 t/m 6 Sporthal "De Tiggelhal" Sportlaan 10 Wilco Slump
Ten Boer Dinsdag 17:00 uur - 17:45 uur 6 t/m 8 Sporthal "De Tiggelhal" Sportlaan 10 Wilco Slump
Ten Boer Dinsdag 17:45 uur - 18:45 uur 8 jaar en ouder Sporthal "De Tiggelhal" Sportlaan 10 Wilco Slump
Sportcentrum Dinsdag 15:45 uur - 16:30 uur 3 t/m. 5 jaar (tuimeljudo) Melisseweg 83 Joost van Dorsten
Sportcentrum Dinsdag 16:30 uur - 17:30 uur Wedstrijdjudo -12 jaar Melisseweg 83 Inge Ekenhorst
Sportcentrum Dinsdag 17:30 uur - 18:30 uur Judo Xtra Melisseweg 83 Jaap Pentenga
Sportcentrum Dinsdag 18:30 uur - 20:00 uur Wedstrijdjudo -13 jaar Melisseweg 83
Sportcentrum Dinsdag 20:00 uur - 21:30 uur Techniektraining +15 jaar Melisseweg 83 Martijn Dijkman
Sportcentrum Woensdag 13:45 uur - 14:45 uur 5 t/m 7 Melisseweg 83 Martijn Dijkman
Sportcentrum Woensdag 14:45 uur - 15:45 uur 7 t/m 9 Melisseweg 83 Martijn Dijkman
Sportcentrum Woensdag 15:45 uur - 16:45 uur 9 jaar en ouder Melisseweg 83 Martijn Dijkman
Sportcentrum Woensdag 16:45 uur - 18:00 uur Wedstrijdjudo techniektraining Melisseweg 83 Martijn Dijkman
Siddeburen Donderdag 16:00 uur - 16:45 uur 4 t/m 6 Sporthal de Springbok Kugelslaan 9 Marcus Panman
Siddeburen Donderdag 16:45 uur - 17:45 uur 7 t/m 10 Sporthal de Springbok Kugelslaan 9 Marcus Panman
Siddeburen Donderdag 17:45 uur - 18:45 uur 10 jaar en ouder Sporthal de Springbok Kugelslaan 9 Marcus Panman
Sportcentrum Donderdag 15:45 uur - 16:30 uur 5 t/m 7 Melisseweg 83 Inge Ekenhorst
Sportcentrum Donderdag 16:30 uur - 17:30 uur 7 t/m 12 jaar Inge Ekenhorst
Sportcentrum Donderdag 17:15 uur - 18:30 uur Wedstrijdjudo -13 jaar Melisseweg 83 Niels Snippe
Sportcentrum Donderdag 18:30 uur - 20:00 uur Wedstrijdjudo +13 jaar Melisseweg 83
Sportcentrum Donderdag 20:00 uur - 21:30 uur Techniektraining/kata (gevorderd +15 jaar) Melissweg 83 Mark Bette
Sportcentrum Vrijdag 14:15 uur - 15:00 uur 3 t/m. 5 jaar (tuimeljudo) Melisseweg 83 Martijn Dijkman
Sportcentrum Vrijdag 15:00 uur - 16:00 uur 5 t/m 6 jaar Melisseweg 83 Martijn Dijkman
Sportcentrum Vrijdag 16:00 uur - 17:00 uur 7 t/m 9 Melisseweg 83 Martijn Dijkman
Sportcentrum Vrijdag 17:00 uur - 18:00 uur 9 t/m 12 Melisseweg 83 Martijn Dijkman
Sportcentrum Vrijdag 18:00 uur - 19:15 uur Wedstrijdjudo -11 jaar Melisseweg 83 Lena Buseman
Sportcentrum Zaterdag 09:00 uur - 09:45 uur 4 t/m 6 Melisseweg 83 Jenneke Nijkamp
Sportcentrum Zaterdag 09:45 uur - 10:45 uur 7 t/m 9 Melisseweg 83 Jenneke Nijkamp
Sportcentrum Zaterdag 10:45 uur - 11:45 uur 10 t/m 13 Melisseweg 83 Jenneke Nijkamp
Sportcentrum Zaterdag 11:45 uur - 13:00 uur Groene band en hoger (jeugd tot 15 jaar) Melisseweg 83 Jenneke Nijkamp
Sportcentrum Zondag 11:30 uur - 13:00 uur Kata-training +13 jaar* Melisseweg 83 Bas Helwerda 1x in de 2 weken
Bedum Dinsdag 16:15 uur - 17:00 uur 4 t/m 6 Gymzaal "Opmaat" Kwartel 1 Marcus Panman
Bedum Dinsdag 17:00 uur - 18:00 uur 7 t/m 9 Gymzaal "Opmaat" Kwartel 1 Marcus Panman
Bedum Dinsdag 18:00 uur - 19:00 uur 10 jaar en ouder Gymzaal "Opmaat" Kwartel 1 Marcus Panman
Delfzijl Maandag 16:30 uur - 17:15 uur 4 t/m 7 Sportcentrum Dijkman Sikkel 10
Delfzijl Maandag 17:15 uur - 18:15 uur 8 t/m 10 Sportcentrum Dijkman Sikkel 10
Delfzijl Maandag 18:15 uur - 19:15 uur 10 jaar en ouder Sportcentrum Dijkman Sikkel 10 Maaike van Leusden
Delfzijl Donderdag 16:00 uur - 16:45 uur 4 t/m 7 Sportcentrum Dijkman Sikkel 10 Maaike van Leusden
Delfzijl Donderdag 16:45 uur - 17:45 uur 7 t/m 9 Sportcentrum Dijkman Sikkel 10 Maaike van Leusden
Delfzijl Donderdag 17:45 uur - 18:45 uur 10 t/m 13 Sportcentrum Dijkman Sikkel 10 Maaike van Leusden
Delfzijl Donderdag 19:00 uur - 20:15 uur 14 jaar en ouder Sportcentrum Dijkman Sikkel 10 Maaike van Leusden
Gieten Woensdag 16:00 uur - 16:45 uur 4 t/m 7 Gymzaal "De Wendeling" Boddeveld 17 Bas Helwerda
Gieten Woensdag 16:45 uur - 17:45 uur 8 t/m 10 Gymzaal "De Wendeling" Boddeveld 17 Bas Helwerda
Gieten Woensdag 17:45 uur - 18:45 uur 10 jaar en ouder Gymzaal "De Wendeling" Boddeveld 17 Bas Helwerda
Groningen Zuid Donderdag 16:00 uur - 17:00 uur 5 t/m 8 Gymzaal Vestdijklaan 1 Joost van Dorsten
Groningen Zuid Donderdag 17:00 uur - 18:00 uur 8 jaar e.o. Gymzaal Vestdijklaan 1 Joost van Dorsten
Haren Vrijdag 15:00 uur - 15:45 uur 4 t/m 5 Oude Brinkweg 12 A, Haren Danny Drent
Haren Vrijdag 15:45 uur - 16:30 uur 6 t/m 8 Oude Brinkweg 12 A, Haren Danny Drent
Haren Vrijdag 16:30 uur - 17:30 uur 9 t/m 10 Oude Brinkweg 12 A, Haren Danny Drent
Haren Vrijdag 17:30 uur - 18:30 uur 10 jaar en ouder Oude Brinkweg 12 A, Haren Danny Drent
Harkstede Vrijdag 14:00 uur - 14:45 uur 4 t/m 6 Sporthal "De Borgstee" Dorpshuisweg 36 Marcus Panman
Harkstede Vrijdag 14:45 uur - 15:45 uur 7 t/m 8 Sporthal "De Borgstee" Dorpshuisweg 36 Marcus Panman
Harkstede Vrijdag 15:45 uur - 16:45 uur 8 jaar en ouder Sporthal "De Borgstee" Dorpshuisweg 36 Marcus Panman
Hoogkerk Dinsdag 15:00 uur - 15:45 uur 4 t/m 7 Gymzaal aan de Zuiderweg
Hoogkerk Dinsdag 15:45 uur - 16:45 uur 8 jaar en ouder Gymzaal aan de Zuiderweg
Leek Vrijdag 15:10 uur - 16:00 uur 5 t/m 7 Sportlokaal De Zijlen Locatie Sintmaheerd Spant 1, Tolbert Bas Helwerda
Leek Vrijdag 16:00 uur - 16:50 uur 7 t/m 9 Sportlokaal De Zijlen Locatie Sintmaheerd Spant 1, Tolbert Bas Helwerda
Leek Vrijdag 16:50 uur - 17:40 uur 6 t/m 11 Sportlokaal De Zijlen Locatie Sintmaheerd Spant 1, Tolbert Bas Helwerda Meisjes judo
Leek Vrijdag 17:40 uur - 18:30 uur 9 t/m 12 Sportlokaal De Zijlen Locatie Sintmaheerd Spant 1, Tolbert Bas Helwerda
Leek Vrijdag 18:30 uur - 19:30 uur Judo eXtra (judo voor mensen met een beperking) Sportlokaal De Zijlen Locatie Sintmaheerd Spant 1, Tolbert Bas Helwerda
Leek Vrijdag 19:30 uur - 20:30 uur 13 jaar en ouder (Senioren) Sportlokaal De Zijlen Locatie Sintmaheerd Spant 1, Tolbert Bas Helwerda
Peize Donderdag 14:30 uur - 15:15 uur 4 t/m 6 Nieuwe sporthal in Peize Hereweg 1 a. Margitte Hein
Peize Donderdag 15:15 uur - 16:15 uur 7 t/m 8 Nieuwe sporthal in Peize Hereweg 1 a. Margitte Hein
Peize Donderdag 16:15 uur - 17:15 uur 9 jaar e.o. Nieuwe sporthal in Peize Hereweg 1 a. Margitte Hein
Reitdiep Dinsdag 15:00 uur - 15:45 uur 4 t/m 6 Sporthal Slenk 2, Groningen Danny Drent
Reitdiep Dinsdag 15:45 uur - 16:30 uur 6 t/m 8 Sporthal Slenk 2, Groningen Danny Drent
Reitdiep Dinsdag 16:30 uur - 17:30 uur 8 jaar en ouder Sporthal Slenk 2, Groningen Danny Drent Groep ruimt de mat op
Schildersbuurt Woensdag 15:30 uur - 16:15 uur 4 t/m 6 Adriaan van Ostadestraat 38, 9718 RZ Groningen Marcus Panman
Schildersbuurt Woensdag 16:15 uur - 17:15 uur 6 jaar en ouder Adriaan van Ostadestraat 38, 9718 RZ Groningen Marcus Panman

Lestijden Senioren judo

Dag Tijdstip Locatie Trainer
Dinsdag 20:00 uur - 21:30 uur Melisseweg 83. 9731 BM Groningen Martijn Dijkman
Donderdag 20:00 uur - 21:30 uur Melisseweg 83. 9731 BM Groningen Mark Bette
Donderdag 19:00 uur - 20:15 uur Sportcentrum Dijkman, de Sikkel 10 Delfzijl Maaike van Leusden
Vrijdag 19:30 uur - 20:30 uur Sportlokaal De Zijlen, Spant 1, Tolbert Bas Helwerda
Zondag 11:30 uur - 13:00 uur Melisseweg 83. 9731 BM Groningen Bas Helwerda

Lestijden Wedstrijd-judo

Er zijn geen lestijden beschikbaar

Lestijden School judo

Er zijn geen lestijden beschikbaar