Deze week
18 jun t/m 24 jun
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08:00
HIT/Small Group training
08:45
09:15

Sportcentrum judo 4 t/m 6 jaar
09:00
09:45

Box fit
09:15
09:45

Spinning
09:20
10:15

streetdance 4 t/m 5 jaar
09:45
10:30

Sportcentrum judo 7 t/m 9 jaar
09:45
10:45

Streetdance 4 - 5 jaar
10:30
11:15

Sportcentrum judo 10 t/m 13 jaar
10:45
11:45

Streetdance 6 - 7 jaar
11:15
12:15

Sportcentrum judo Groene band en Hoger
11:45
13:00

streetdance 8 t/m 9 jaar
12:00
13:00

Streetdance 7 t/m 8 jaar
12:15
13:15

streetdance Hip Hop 10 - 13 jaar
13:15
14:15

Hip Hop mixed styles 12 t/m 15 jaar
14:00
15:00
09:00
Small Group/H.I.T.
09:00
09:30

Rompkwartier
09:30
09:45
HIT door Alfa College Studenten
09:00
09:45

Move's on Music
09:00
09:45
Yoga
09:00
10:00

Rompkwartier
09:30
09:45
Wisselende lessen door Alfa College Studenten
09:00
11:00

HIT
09:30
10:00

Buikspierkwartier
10:00
10:15
Buikspierkwartier
09:30
09:45

Combi dans / Bommen
09:30
10:30

Small Group/H.I.T
10:00
10:30

Yoga
10:30
11:30
Yoga les gaat niet door
09:30
10:25

Small group/H.I.T.
10:00
10:30

Spinning
10:30
11:00

Bootcamp
10:30
11:30

Total Body Workout
11:00
11:30

Buikspierkwartier
11:45
12:00
10:00
HIT XL (low impact)
10:00
11:00
HIT door Alfa College Studenten
10:15
11:00

Move's on music door Alfa College studenten
10:15
11:00
Spinning
10:00
10:30

HIT-training
10:30
11:00
11:00
Senior Fit
11:00
12:00
12:00
13:00
Streetdance 7 - 8 jaar
13:30
14:30

Streetdance 9 t/m 10 jaar deze les zit vol
14:30
15:30

Streetdance 8 - 9 jaar
14:45
15:45

Streetdance 10 t/m 11 jaar deze les zit vol
15:30
16:30

Grazy Girls (demoteam)
15:45
16:45

Sportcentrum judo groene band en hoger
15:45
16:45

Streetdance/hip hop 12 t/m 14 jaar deze les zit vol
16:30
17:30

musical 11 t/m 13 jaar
16:45
17:45

Sportcentrum wedstrijdjudo techniektraining
16:45
18:00

Cool Kids
17:45
18:45
14:00
Sportcentrum Tuimeljudo 3 t/m 5 jaar
14:15
15:00

Musical Theater 7-10 jaar
14:45
15:45

Sportcentrum judo 5 en 6 jaar
15:00
16:00

Streetdance 7 - 9jaar
15:30
16:30

Streetdance 7-9 jaar
15:45
16:45

Sportcentrum judo 7 t/m 9 jaar
16:00
17:00

Streetdance 9 - 10 jaar
16:30
17:30

streetdance 10 - 12 jaar deze les zit vol
16:45
17:45

Sportcentrum judo 10 t/ 13 jaar
17:00
18:00

Streetdance/hiphop 10 t/m 12 jr
17:30
18:30

United Femme(demoteam)
17:45
18:45

Sportcentrum wedstrijdjudo - 11 jaar
18:00
19:15

Modern vanaf 10 jaar
18:30
19:30

Ultimated Step Workout
19:15
20:00
15:00
Sportcentrum 5 t/m 7 jaar
15:30
16:15

Sportcentrum 7 t/m 12 jaar
16:15
17:15

The Rebels(demoteam)
16:15
17:15

Hip Hop Mixed Styles 15-18 jaar
17:15
18:15

Sportcentrum judo Groene band en hoger
17:15
18:30

Spinning
18:30
19:25

Buikspierkwartier
19:00
19:15

Total Body Workout
19:00
20:00

KardingeRun voor bikkels 2018, samen trainen met Dijkmansport
19:00
20:15

Zumba
19:15
20:10

Yoga
19:30
20:30

Dojo Kardinge wedstrijdjudo 13+
19:30
21:00

Hit XL
20:00
20:30

Box fit
20:15
21:00

Let's dance 20+
20:30
21:30
Sportcentrum tuimeljudo 3 t/m 5 jaar
15:45
16:30

The Rebels(demoteam)
16:00
17:15

Sportcentrum wedstrijdjudo -13 jaar
16:30
17:30

Modern 13 - 15 jaar
17:15
18:15

Sportcentrum judo xtra
17:30
18:30

Monster Division
18:15
19:30

Sportcentrum wedstrijdjudo 13+
18:30
20:00

Bootcamp
19:00
20:00

Spinning
19:30
20:30

Total Body Workout (High impact)
19:30
20:30

Sportcentrum judo techniektraining 15+
20:00
21:30

Bounce
20:30
21:15
Sportcentrum 5 t/m 7 jaar
15:30
16:15

Duo Dans 9 t/m 11 jaar
15:30
16:30

Sportcentrum judo 7 t/m 12 jaar
16:15
17:15

Sportcentrum wedstrijdjudo - 13 jr
17:15
18:30

Hip Hop mixed styles 15+
17:30
18:30

Bommen
18:30
19:20

The Monsters(demoteam)
18:30
19:30

Sportcentrum wedstrijdjudo 13+
18:30
20:00

HIT
18:45
19:15

Spinning
19:30
20:00

Total Body Workout
19:30
20:20

Sportcentrum judo techniektraining gevorderd 13+
20:00
21:30
16:00
17:00
18:00
19:00
Spinning les vervalt
19:00
19:55

Looptraining
19:00
20:30

Zumba
19:30
20:25

Rompkwartier
19:45
20:00

HIT
20:00
20:20

Box fit
20:30
21:15
20:00
Zumba
20:00
21:00
21:00

Maandag

  • Small Group/H.I.T.
    09:00 - 09:30
  • Rompkwartier
    09:30 - 09:45
  • HIT XL (low impact)
    10:00 - 11:00
  • Senior Fit
    11:00 - 12:00
  • Sportcentrum 5 t/m 7 jaar
    15:30 - 16:15
  • Sportcentrum 7 t/m 12 jaar
    16:15 - 17:15
  • The Rebels(demoteam)
    16:15 - 17:15
  • Hip Hop Mixed Styles 15-18 jaar
    17:15 - 18:15
  • Sportcentrum judo Groene band en hoger
    17:15 - 18:30
  • Spinning
    18:30 - 19:25
  • Buikspierkwartier
    19:00 - 19:15
  • Total Body Workout
    19:00 - 20:00
  • KardingeRun voor bikkels 2018, samen trainen met Dijkmansport
    19:00 - 20:15
  • Zumba
    19:15 - 20:10
  • Yoga
    19:30 - 20:30
  • Dojo Kardinge wedstrijdjudo 13+
    19:30 - 21:00
  • Hit XL
    20:00 - 20:30
  • Box fit
    20:15 - 21:00
  • Let's dance 20+
    20:30 - 21:30

Dinsdag

  • HIT door Alfa College Studenten
    09:00 - 09:45
  • Move's on Music
    09:00 - 09:45
  • HIT door Alfa College Studenten
    10:15 - 11:00
  • Move's on music door Alfa College studenten
    10:15 - 11:00
  • Sportcentrum tuimeljudo 3 t/m 5 jaar
    15:45 - 16:30
  • The Rebels(demoteam)
    16:00 - 17:15
  • Sportcentrum wedstrijdjudo -13 jaar
    16:30 - 17:30
  • Modern 13 - 15 jaar
    17:15 - 18:15
  • Sportcentrum judo xtra
    17:30 - 18:30
  • Monster Division
    18:15 - 19:30
  • Sportcentrum wedstrijdjudo 13+
    18:30 - 20:00
  • Bootcamp
    19:00 - 20:00
  • Spinning
    19:30 - 20:30
  • Total Body Workout (High impact)
    19:30 - 20:30
  • Sportcentrum judo techniektraining 15+
    20:00 - 21:30
  • Bounce
    20:30 - 21:15

Woensdag

  • Yoga
    09:00 - 10:00
  • Rompkwartier
    09:30 - 09:45
  • Spinning
    10:00 - 10:30
  • HIT-training
    10:30 - 11:00
  • Streetdance 7 - 8 jaar
    13:30 - 14:30
  • Streetdance 9 t/m 10 jaar deze les zit vol
    14:30 - 15:30
  • Streetdance 8 - 9 jaar
    14:45 - 15:45
  • Streetdance 10 t/m 11 jaar deze les zit vol
    15:30 - 16:30
  • Grazy Girls (demoteam)
    15:45 - 16:45
  • Sportcentrum judo groene band en hoger
    15:45 - 16:45
  • Streetdance/hip hop 12 t/m 14 jaar deze les zit vol
    16:30 - 17:30
  • musical 11 t/m 13 jaar
    16:45 - 17:45
  • Sportcentrum wedstrijdjudo techniektraining
    16:45 - 18:00
  • Cool Kids
    17:45 - 18:45
  • Spinning les vervalt
    19:00 - 19:55
  • Looptraining
    19:00 - 20:30
  • Zumba
    19:30 - 20:25
  • Rompkwartier
    19:45 - 20:00
  • HIT
    20:00 - 20:20
  • Box fit
    20:30 - 21:15

Donderdag

  • Wisselende lessen door Alfa College Studenten
    09:00 - 11:00
  • HIT
    09:30 - 10:00
  • Buikspierkwartier
    10:00 - 10:15
  • Sportcentrum 5 t/m 7 jaar
    15:30 - 16:15
  • Duo Dans 9 t/m 11 jaar
    15:30 - 16:30
  • Sportcentrum judo 7 t/m 12 jaar
    16:15 - 17:15
  • Sportcentrum wedstrijdjudo - 13 jr
    17:15 - 18:30
  • Hip Hop mixed styles 15+
    17:30 - 18:30
  • Bommen
    18:30 - 19:20
  • The Monsters(demoteam)
    18:30 - 19:30
  • Sportcentrum wedstrijdjudo 13+
    18:30 - 20:00
  • HIT
    18:45 - 19:15
  • Spinning
    19:30 - 20:00
  • Total Body Workout
    19:30 - 20:20
  • Sportcentrum judo techniektraining gevorderd 13+
    20:00 - 21:30

Vrijdag

  • Buikspierkwartier
    09:30 - 09:45
  • Combi dans / Bommen
    09:30 - 10:30
  • Small Group/H.I.T
    10:00 - 10:30
  • Yoga
    10:30 - 11:30
  • Sportcentrum Tuimeljudo 3 t/m 5 jaar
    14:15 - 15:00
  • Musical Theater 7-10 jaar
    14:45 - 15:45
  • Sportcentrum judo 5 en 6 jaar
    15:00 - 16:00
  • Streetdance 7 - 9jaar
    15:30 - 16:30
  • Streetdance 7-9 jaar
    15:45 - 16:45
  • Sportcentrum judo 7 t/m 9 jaar
    16:00 - 17:00
  • Streetdance 9 - 10 jaar
    16:30 - 17:30
  • streetdance 10 - 12 jaar deze les zit vol
    16:45 - 17:45
  • Sportcentrum judo 10 t/ 13 jaar
    17:00 - 18:00
  • Streetdance/hiphop 10 t/m 12 jr
    17:30 - 18:30
  • United Femme(demoteam)
    17:45 - 18:45
  • Sportcentrum wedstrijdjudo - 11 jaar
    18:00 - 19:15
  • Modern vanaf 10 jaar
    18:30 - 19:30
  • Ultimated Step Workout
    19:15 - 20:00
  • Zumba
    20:00 - 21:00

Zaterdag

  • HIT/Small Group training
    08:45 - 09:15
  • Sportcentrum judo 4 t/m 6 jaar
    09:00 - 09:45
  • Box fit
    09:15 - 09:45
  • Spinning
    09:20 - 10:15
  • streetdance 4 t/m 5 jaar
    09:45 - 10:30
  • Sportcentrum judo 7 t/m 9 jaar
    09:45 - 10:45
  • Streetdance 4 - 5 jaar
    10:30 - 11:15
  • Sportcentrum judo 10 t/m 13 jaar
    10:45 - 11:45
  • Streetdance 6 - 7 jaar
    11:15 - 12:15
  • Sportcentrum judo Groene band en Hoger
    11:45 - 13:00
  • streetdance 8 t/m 9 jaar
    12:00 - 13:00
  • Streetdance 7 t/m 8 jaar
    12:15 - 13:15
  • streetdance Hip Hop 10 - 13 jaar
    13:15 - 14:15
  • Hip Hop mixed styles 12 t/m 15 jaar
    14:00 - 15:00

Zondag

  • Yoga les gaat niet door
    09:30 - 10:25
  • Small group/H.I.T.
    10:00 - 10:30
  • Spinning
    10:30 - 11:00
  • Bootcamp
    10:30 - 11:30
  • Total Body Workout
    11:00 - 11:30
  • Buikspierkwartier
    11:45 - 12:00
No events available!