In een bomvolle dojo bij Dijkmansport was het afgelopen clubtoernooi weer een groot succes!

Meer dan 100 judoka’s trokken ten strijden om een mooie medaille te veroveren. Er werd geknokt en gestreden, er werden mooie ippons gescoord en er waren leuke spannende judopartijen te zien. Kortom een prachtige judo-dag en zeker voor herhaling vatbaar.

Ontwikkeling

Het mooie om te noemen is dat het toernooi door en met judoka’s is wordt georganiseerd. Scheidsrechteren, tafelbezetting, jury, prijsuitreiking alles wordt gedaan door judoka’s. Iedereen wordt dan ook heel erg bedankt voor alle inzet deze dag (maar ook voor de andere dagen). 9 december is het volgende toernooi alweer ()

Uitslagen Dijkmansport Clubtoernooi 25 november 2017:

Poule Naam achternaam
Vereniging
Prijs
1 Yelmer Zuiderveld Dijkmansport Leek 1e
1 Julia Rensink Dijkmansport Sportcentrum 2e
1
Nadifa
Abdi Tahlil Dijkmansport Leek 3e
1 Malay Sharma Dijkmansport Groningen Zuid 4e
2 Steven Klasens Dijkmansport Leek 1e
2 Tom Kuiper Dijkmansport Sportcentrum 2e
2 Melle Hoogschagen Dijkmansport Vinkhuizen 3e
2 Najma Abdi Tahlil Dijkmansport Leek 4e
3 Olivier Zuhorn Dijkmansport Reitdiep 1e
3 David Diekman Dijkmansport Schilderswijk 2e
3 Mike van Bruggen Dijkmansport Vinkhuizen 3e
4 Thijs Attema Sakura Eelderwolde 1e
4 Jiahao Raangs Dijkmansport Sportcentrum 2e
4 Thijs Haan Dijkmansport Sportcentrum 3e
4 Arthur van der Meer Sakura Eelde 4e
5 Alicia Vinkes Dijkmansport Helpman 1e
5 Deon Molenaar Bushido Winsum 2e
5 Brianna Leona van Nijen Dijkmansport Leek 3e
5 Stijn Huizeling Dijkmansport Leek 4e
6 Menno Rozenveld Dijkmansport Peize 1e
6 Jur van der Weerd Dijkmansport Schilderswijk 2e
6 Isabel Eleveld Dijkmansport Harkstede 3e
6 Boris Nederveen Dijkmansport Sportcentrum 4e
7 Elias Klinkert Sakura Eelderwolde 1e
7 Wouter Verschoor Bushido Winsum 2e
7 Sophie Ensink Dijkmansport Schilderswijk 3e
7 Lars Ritzema Bushido Winsum 4e
8 Mike Ensink Dijkmansport Schilderswijk 1e
8 Thijs de Boer Dijkmansport Sportcentrum 2e
8 Ole Beukenkamp Dijkmansport Helpman 3e
8 Tao Chi Dijkmansport Sportcentrum 4e
8 Rienk Ruwiel Sakura Eelderwolde 4e
9 Britt Cock Dijkmansport Helpman 1e
9 Bram Zuiderveld Dijkmansport Leek 2e
9 Daan Vollebregt judo Zuidlaren 3e
9 Ewan Pater Bushido Winsum 4e
10 Quinten Holtrop Bushido Winsum 1e
10 Nadia Tuyn Dijkmansport Sportcentrum 2e
10 Finn Bruggeman Dijkmansport Vinkhuizen 3e
11 Ids Rein van der Kooi Dijkmansport Sportcentrum 1e
11 Victor Huizing Fight Game Academy 2e
11 Benjamin Stammers Sakura Eelderwolde 3e
11 Guido Geertsma Bushido Middelstum 4e
11 Arnold Poll Bushido Winsum 4e
12 Somnath Sharma Dijkmansport Sportcentrum 1e
12 Samuel Willems Sakura Eelderwolde 2e
12 Kai Gout Dijkmansport Ten Boer 3e
12 Niels Rump Sakura Eelderwolde 4e
13 Raul Kelly Dijkmansport Sportcentrum 1e
13 Roos de Boer Dijkmansport Sportcentrum 2e
13 Sjoerd Slof Dijkmansport Sportcentrum 3e
13 Nova Eldering Dijkmansport Schilderswijk 4e
13 Ivo Luis Dijkmansport Sportcentrum 4e
14 Jesse Schoonhoven Sakura Eelderwolde 1e
14 Dalvano Daal Dijkmansport Sportcentrum 2e
14 Quentin Elema Judo Zuidlaren 3e
14 Tobias Belgraver Sakura Eelderwolde 4e
15 Wasim Ait Ouarab Fight Game Academy 1e
15 Finn Lowes Yuseigachi Norg 2e
15 Arend Germs Dijkmansport Groningen Zuid 3e
15 Boas Bakker judo Zuidlaren 4e
16 Jelmer
Attema
Sakura Eelderwolde
1e
16 Noemi Postmus Fight Game Academy 2e
16 Thijmen Veenstra Dijkmansport Leek 3e
16 Ilse Bakker Dijkmansport Leek 4e
16 Kris Wierenga Dijkmansport Haren 4e
17 Melissa Kardijk Judo Bakker 1e
17 Amber Kardijk Judo Bakker 2e
17 Storm Okken
Bushido Winsum
3e
17 Davina Terpstra Dijkmansport Sportcentrum 4e
18 Nasim Ai Oouarab Fight Game Academy 1e
18 Noa Van Dijk Dijkmansport Ten Boer 2e
18 Bastiaan Bekkering Dijkmansport Schilderswijk 3e
18 Jasper Schuthof Sakura Eelderwolde 4e
19
Liam
Tuil
Bushido Winsum
1e
19 Dimitri Tuyn Dijkmansport Sportcentrum 2e
19 Joyce Eleveld Dijkmansport Sportcentrum 3e
19 Tristhan Mertopawiro Dijkmansport Sportcentrum 4e
20 Ingmar Mellema Fight Game Academy 1e
20 Tim Walstra Fight Game Academy 2e
20 Roos Aalmoes Dijkmansport Leek 3e
20 Julian Dekker Dijkmansport Sportcentrum 4e
21 Tim Koops Dijkmansport Gieten 1e
21 Alexander Bolman Dijkmansport Sportcentrum 2e
21 Mila van Dijken Dijkmansport Delfzijl 3e
21 Shiinii Aerts Dijkmansport Sportcentrum 4e
21 Ewout Rodenboog Dijkmansport Ten Boer 4e
21 Ryan Wolf Dijkmasport Reitdiep 4e
22 Meike Renes Yuseigachi Norg 1e
22 Isa Boersma Dijkmansport Sportcentrum 2e
22 Sanne Nieuwold Dijkmansport Sportcentrum 3e
22 ellemijn de vries Dijkmansport Delfzijl 4e
23 Joost Geertsma Bushido Middelstum 1e
23 Nick de Bruin Yuseigachi Norg 2e
23 Rob Van den berg Dijkmansport Harkstede 3e
23 Elbrich van Jaarsveld Dijkmansport Sportcentrum 4e
24 Thijs Heemstra Sakura Eelderwolde 1e
24 Sari ten Brink Judo Zuidlaren 2e
24 Olaf Waas van Dijkmansport Delfzijl 3e
24 Naomi de Bruin Yuseigachi Norg 4e
24 Daan Pater Dijkmansport Vinkhuizen 4e

 

“Dijkmansport voor een leven lang sporten”

Openingstijden

Maandag 8.00 – 21.30 uur
Dinsdag 8.00 – 21.30 uur
Woensdag 8.00 – 21.30 uur
Donderdag 8.00 – 21.30 uur
Vrijdag 8.00 – 21.00 uur
Zaterdag 8.30 – 16.00 uur
Zondag 9.00 – 14.00 uur