Zondag 22 april was er een clubtoernooi in het sportcentrum.

Er werd gestreden om de medailles. En hoe! Mooie scores, dikke ippons en noem maar op.

Uitslagen Dijkmansport clubtoernooi 22 april 2018:

Poule Prijs Naam achternaam
Vereniging
1 1e Niam Berends Groningen (Ulgersmaborg) vrijdag
1 2e Fay Tepper Groningen (Ulgersmaborg) vrijdag
2 1e Thomas Lipsic Sakura Eelderwolde
2 2e Sven Molanus Groningen (Ulgersmaborg) vrijdag
2 3e Melle Hoogschagen Groningen (Vinkhuizen)
2 4e Sem Van Dijken Delfzijl  | Groningen (Vinkhuizen)
2 4e Brianna Leona Van Nijen Leek
3 1e Lola Hulshof Groningen (Vinkhuizen)
3 2e Isabel Eleveld Harkstede
3 3e Felix Spangenberg Bedum
3 4e Thijs Haan
Groningen (Ulgersmaborg) vrijdag
3 4e Orion Grotenhuis Groningen (Ulgersmaborg) vrijdag
3 4e Tao Chi Groningen
4 1e Steven Klasens Leek
4 2e Alicia Vinkes Groningen (Helpman)
4 3e Skip Rijke Groningen (Helpman)
4 4e Ismael Koubaa Groningen (Ulgersmaborg) woensdag
4
4e Jiahao Raangs Groningen (Ulgersmaborg) zaterdag
5 1e
Ruben
Claus Leek
5 2e Ruby Kempa
3e Fedde Jense van der Kooi Groningen (Ulgersmaborg) vrijdag
5 4e Merit Faber Groningen (Ulgersmaborg) maandag
6 1e Michael Dijkstra Groningen (Ulgersmaborg) woensdag
6 2e Imrane Koubaa Groningen (Ulgersmaborg) woensdag
6 3e Max Spangenberg Bedum
6 4e Britt Cock Groningen (Helpman)
7 1e Nadia Tuijn Groningen (Ulgersmaborg) woensdag
7 2e Finn Bruggeman Groningen (Vinkhuizen)
7 3e Zoey Dijkstra Groningen (Ulgersmaborg) woensdag
7 4e Tim Sluiman Groningen (Ulgersmaborg) zaterdag
8 1e Loek Geijsen Haren
8 2e Floris Geijsen Haren
8 3e Menno Rozenveld Peize
9 1e Elias Klinkert Sakura Eelderwolde
9 2e Florian Van der Haar Sakura Eelderwolde
9 3e Hilda Flonk Leek
9 4e Lion van Woudenberg Judo Bakker
9 4e Bo Van Zwieten Groningen (Vinkhuizen)
10 1e Oskar Rodenhuis Sakura Eelderwolde
10 2e Timothé Weening Judo Bakker Groningen
10 3e Lotte westerhoff Groningen (Ulgersmaborg) maandag
10 4e Giel Koops Gieten
10 4e Bjorn Lacevic Sakura Eelderwolde
11 1e pieter brands Sakura Eelderwolde
11 2e Just Leistra Sakura Eelde   | Sakura Eelderwolde
11 3e Liza Feenstra Leek
11 4e Veerle de Vries Groningen (Ulgersmaborg) zaterdag
11 4e Eyoub El baroudi
11 4e Mirle Westerhuis Groningen (Ulgersmaborg) maandag
12 1e Sander Woldringh Sakura Eelderwolde
12 2e ids Rein van der Kooi Groningen (Ulgersmaborg) vrijdag
12 3e
David
Harding Groningen Zuid
12 4e Lowen Ebelties Groningen (Ulgersmaborg) woensdag
13 1e Mats Spruit
13 2e Emma Harding Groningen Zuid
13 3e Hendrik Koolman Sakura Eelde
13 4e Alexander Keet Haren
14 1e Elbrich van Jaarsveld Groningen (Ulgersmaborg) maandag | Harkstede
14 2e Joyce Eleveld Groningen (Ulgersmaborg) maandag | Harkstede
14
3e Dimitri
Tuijn
Groningen (Ulgersmaborg) woensdag
15 1e Sanne Nieuwold Groningen (Ulgersmaborg) woensdag
15 2e Emma Flonk Leek
15 3e Ellemijn de Vries Delfzijl
15
4e Sven Steenhuizen Siddeburen
15 4e Mila Van Dijken Delfzijl  | Groningen (Vinkhuizen)

 

Laatste clubtoernooi van het seizoen

Zaterdag 23 juni is het laatste clubtoernooi van het seizoen.
Je kun je hier al voor opgeven. KLIK hier! >>>

 

Tot snel!

Team Dijkmansport

Openingstijden

Maandag 8.00 – 21.30 uur
Dinsdag 8.00 – 21.30 uur
Woensdag 8.00 – 21.30 uur
Donderdag 8.00 – 21.30 uur
Vrijdag 8.00 – 21.00 uur
Zaterdag 8.30 – 16.00 uur
Zondag 9.00 – 14.00 uur